• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дневник За Боење За Возрасни: Анксиозност

Дневник За Боење За Возрасни: Анксиозност

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интерактивно списание за боење за возрасни за нивната медитативна моќ да го подобрат вашето искуство во дневникот и да помогнат во вашето патување на самооткривање и патот до среќата. Карактеристиките вклучуваат : - 80 малку двојни страници за пишување обезбедуваат многу простор за снимање на вашите мисли-40 страници за изразување за чкртање personal рефлексии, цитати, песни или скици - 40 славни професионални слики за боење за возрасни со различна тежина - висок квалитет 70# Хартијасекој предмет е достапен во различни теми за боење слики и широк обожавател на прекрасни корици. Дневник за Боење за возрасни : Анксиозност (Илустрации на Мандали, Пастелни Цветни) (Мека).


Карактеристики на понудата

Слични понуди