• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Компатибилен Со Држач За Воздушни Ознаки За Приврзоци За Приврзоци За Воздушни Ознаки Силиконски Воздушни Ознаки Клучни Прстени Воздушни Ознаки Синџир На Клучеви

Компатибилен Со Држач За Воздушни Ознаки За Приврзоци За Приврзоци За Воздушни Ознаки Силиконски Воздушни Ознаки Клучни Прстени

 
DEN 143.52

Количина на стоки
Достапно

Овој Капак за Воздушни Ознаки против изгубени привезоци е професионално дизајниран да биде компатибилен Со Apple Air Tag 2021 (Air Tag не е вклучен) Овој силиконски случај на прстен од карабин ви овозможува да го прикачите Вашиот Air Tag на речиси се за да понудите повеќенаменска употреба во вашиот живот. Прикачете го на клучот од автомобилот, торбата, паричникот, количката, детскиот ранец, јаката за кучиња, скапоценостите и многу повеќе. Мазна завршница за да се спротивстави на отпечатоци од прсти и гребнатини. Направен од лесен, флексибилен полиуретан за да ја одржува Вашата Воздушна Ознака безбедна за вашата опрема. Подигнат раб како тампон против испакнатини и гребнатини. Капаците на синџирот на клучеви се достапни во 8 различни бои; Црн, Зелен, Син, Розов, Јасен, Бел, Портокалов И Црвен Сигурен Држач со Прстен За Клучеви За Тракер За Аиртаг - Зелен. Подигнатите рабови на Безбеден Држач обезбедуваат напредна заштита од гребење за Вашиот Воздушен Ознака. Отворениот дизајн ги одржува персонализираните гравури на Air Tag видливи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди