• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Смарагд Дома Харпер Тапациран Кревет Со Тафтувана, Обложена Глава И База Во Стилот На Платформа, Кралица

Смарагд Дома Харпер Тапациран Кревет Со Тафтувана, Обложена Глава И База Во Стилот На Платформа, Кралица

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Современа и привлечна опишете го новиот кревет на платформата харпер Од Смарагд Дома. Чистите линии, богатиот тапацир и минималистичкото тафтување со четири копчиња помагаат да ја подигнете вашата спална соба од обична и едноставна до модерна и убава. Префрлете ја вашата спална соба во господарот што го заслужувате со креветот на платформата харпер. Тапацираниот кревет харпер носи чисти линии, богат тапацир и минималистичко тафтување со четири копчиња за да ја подигнете вашата спална соба од обична и едноставна до модерна и убава. Е пример за преоден стил во палета на бои, носејќи ја и личноста и класата во вашиот дом. Тапацираниот кревет харпер има тафтувана, обложена глава и подлога во стилот на платформа. Го прави секојдневниот живот малку полесен со карактеристики како издржлив тапацир и потпори за централен душек. Димензии : 80,7 "Должина, 63" Ширина и 50 " Висина. Се собира за неколку минути. Едноставно отпакувајте, соберете со вклучени алатки и поставете место за уживање!. Овој кревет е дизајниран да се користи со пружина или подлога со низок профил за да се постигне изгледот на креветот на платформата. Дизајниран да биде лесен за грижа за да можете да потрошите време на поважни работи. Колекцијата Смарагд Дома харпер го одликува вашиот избор на тапациран кревет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди