• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Благородна Куќа Колман Деца Фау Крзно Панда Отоманска, Бела, Црна

Благородна Куќа Колман Деца Фау Крзно Панда Отоманска, Бела, Црна

 
DEN 735.36

Количина на стоки
Достапно

Овој чуден отомански панда е совршен за оние кои бараат шармантен додаток во нивната дневна соба или детска соба. Направено од најквалитетно вештачко крзно со најмек допир, ова милениче сигурно ќе стане добредојден додаток на вашето семејство. Вклучува : Еден (1) Османлиски. Материјал : Вештачко Крзно. Боја : Бела И Црна (Панда). Не Е Потребно Собрание. Рачно Изработени Детали. Димензии : 27,00 инчи длабоко х 15,00 инчи широк х 16,75 инчи висок.


Карактеристики на понудата

Слични понуди