• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лесно Тркала Супер Потрошувачка Кошничка, Црвена, 1ct

Лесно Тркала Супер Потрошувачка Кошничка, Црвена, 1ct

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

На 1ct Лесно Тркала Супер Количка во црвено е идеален предмет за купување, перење и други намени кога не сакате да ги носите вашите работи или да правите дополнителни патувања. Количката За Лесни Тркала може да биде корисна за некој што е повреден или постарите лица за полесно да транспортира тешки предмети. Оваа Преклопна Количка се преклопува рамно за лесно складирање и има капацитет за тежина од 250 килограми. Издржливата рамка има плоча на дното на корпата за дополнителна поддршка при транспорт на тешки предмети. Лесно Тркала Супер Количка : Изработена од тежок мерач челик за издржливост. Издржлива рамка со плоча на дното на корпата за дополнителна поддршка. Стврднати пластични тркала. Преклопува рамно за лесно складирање. Капацитет од 250 килограми тежина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди