• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колибри 720002 - - Кабел За Напојување

Колибри 720002 - - Кабел За Напојување

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

6 нога кабел за напојување. Водоотпорен. Се користи со сите Производи од Хуминбирд произведени од 1989 година, освен странични Слики и производи За Снимање Надолу ВО ХЕЛИКС 5, ХЕЛИКС 7, ХЕЛИКС 8, ХЕЛИКС 9, ХЕЛИКС 10, ХЕЛИКС 12, ХЕЛИКС 15, 300, 500, 700, 800, 900, 1100 Серија. Овој кабел за напојување не е компатибилен со НИТУ еден ВРВ, СОЛИКС, ОНИКС или јонски производи. Компатибилен Со : сите хеликс 2д сонарни модели и претходните модели произведени по 1989 година. Види КОМПЈУТЕР 11 За странични Слики и Надолу Снимање сонарни производи. Должина на кабелот : 6 стапки. 1-Година Ограничена Гаранција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди