• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Модвеј Темперамент Нерѓосувачки Челик База Кожа Во собата Во Сива Боја

Модвеј Темперамент Нерѓосувачки Челик База Кожа Во собата Во Сива Боја

 
DEN 4639.84

Количина на стоки
Достапно

Центрирајте го вашиот простор Со Ременот Сакај Отстранливо Седиште/Перници За Грб;Полирана Рамка од Нерѓосувачки Челик;Необележувачки Капачиња За Стапала;Синусен Систем За Поддршка На Пружината;Потребно Е Склопување;"Капацитет На Тежина На Столот : 300 фунти, Капацитет На Тежина На Седиштето : 600 фунти".


Карактеристики на понудата

Слични понуди