• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рамен Појас Прачки, Бело

Рамен Појас Прачки, Бело

 
DEN 703.84

Количина на стоки
Достапно

Воведување На Централен Дизајн Производи Појас прачка кои го прават виси лесен и чиста драперија кавга-Слободен Централен Дизајн Производи Рамен Појас Прачки 20-36 инчи (во собата на 2) Бела Чиста бела завршница со сребрен хардвер, лесно да се совпадне со секој дом декорација. Секоја прачка се протега 20-36 инчи. Централниот Дизајн Производи Вклучува две телескопски прачка и виси хардвер доаѓа Со Добар Квалитет. Капацитет на тежина : 5 килограми. Дозвола : 0,3 инчи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди