• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кларинс Хидрауквенч Нормално На Сува КОЖА ЗАШТИТЕН ФАКТОР Ден Крем, мл

Кларинс Хидрауквенч Нормално На Сува КОЖА ЗАШТИТЕН ФАКТОР Ден Крем, мл

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Убав, продорен дневен крем. Ја гаси кожата со интензивна влага. Ја одржува кожата хидрирана во текот на денот. Ја подобрува еластичноста и цврстината на кожата. Ја остава кожата мазна, еластична и младешка. Кларинс Хидрауквенч Нормално НА Сува КОЖА ЗАШТИТЕН ФАКТОР 15 Ден Крем, 50 мл : Воведен од дизајнерската куќа На Кларинс. Се препорачува За Секојдневна облека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди