• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Концепти Спорт Морнарица Белаatsзона Диви Мачки Надолу Маица И Шорцеви Во Собата

Машки Концепти Спорт Морнарица Белаatsзона Диви Мачки Надолу Маица И Шорцеви Во Собата

 
DEN 292.80

Количина на стоки
Достапно

Прикажи spirзона диви Мачки дух насекаде со Оваа Надолна Маица И шорцеви поставени Од Концепти Спорт. Се одликува со задебелена тимска графика и еластичен појас на шорцевите за дополнителна удобност. Без разлика дали одите во теретана или излегувате на терен, претставете Ги Дивите Мачки Од Arзона со овој елегантен сет. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Графика за печатење на екранот. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Краток ракав. Инсем на големина м мерки прибл. 8''. Бренд : Концепти Спорт. Увезени. Вратот на екипажот. Еластичен појас. Странични џебови. Сетот вклучува Маица и шорцеви.


Карактеристики на понудата

Слични понуди