• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хејнс Поправка Рачен Ремонт На Моторот; Англиски; Формат На Хартија

Хејнс Поправка Рачен Ремонт На Моторот; Англиски; Формат На Хартија

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Целосно покривање на наведените мотори На Форд, вклучувајќи дијагноза, сервисирање, поправки, перформанси и економични модификации. Водич За Идентификација На Моторот. Инструкции За Алатки И Опрема. Водич За Сервисирање На Главата На Цилиндерот. Чекор-По-Чекор Процедури Информации. Целосно Илустрирани И Цртежи Со Над 300 Фотографии И Цртежи. Настава За Модификација На Перформансите И Економијата. Водич За Отстранување И Инсталација На Моторот. Ограничена 90 Ден Гаранција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди