• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Онлајн Женска Маска За Лице За Сирена За Ноќта На Вештерките

Онлајн Женска Маска За Лице За Сирена За Ноќта На Вештерките

 
DEN 118.40

Количина на стоки
Достапно

Канализирајте ја вашата внатрешна сирена во оваа чудна маска за лице. Забавувајте се додека останувате безбедни. Идеален избор за Ноќта на Вештерките или секој ден само сакате да ставите насмевка на нечие лице. Ушни јамки за сигурно вклопување. Платнените облоги за лице не треба да бидат поставени на вашите деца под 2-годишна возраст, секој што има проблеми со дишењето, или е во несвест, неспособен или на друг начин не може да ја отстрани маската без помош. Не за медицинска употреба и не се користи како замена за медицинска маска. Производот не е расчистен ОД фда или одобрен од фда. Школка : 100% Полиестер; Поставата : 100% Памук : Пополнете : 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Маска За Лице за Ноќта на вештерките за Жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди