• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Регенси Каин 84 24 Табела За Обука-Сиви И Зенг Стек Столици-Сина

Регенси Каин 84 24 Табела За Обука-Сиви И Зенг Стек Столици-Сина

 
DEN 2078.72

Количина на стоки
Достапно

Без разлика дали планирате дневна соба, кафуле, библиотека, пауза или ресторан, Оставете Ја Колекцијата Каин да ве однесе таму. Столот За оџак Зенг Во Очекување на патент на регенси не е само уникатен, туку и издржлив, цврст и разноврсен. Армирана црна метална рамка е дизајнирана да поддржува до 400 килограми, а вградената рачка го олеснува движењето на столот. Зенг седиштето и грбот се проникнати во боја и третирани со здрав агенс, што го прави совршен за училишта, кафетерии или чекални.


Карактеристики на понудата

Слични понуди