• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ES Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 2001-BMW 325, 2003 - Bmw Z4

ES Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 2001-BMW 325, 2003 - Bmw Z4

 
DEN 690.08

Количина на стоки
Достапно

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената, МОГ ја стекна својата репутација Како Решавач на Проблеми во индустријата за шасии. Лабавите или истрошените делови на шасијата може да доведат до предвремено абење на гумите. Ексклузивната покривна плоча штити од протекување на загадувачи во површината на лежиштето. Дизајнот на подмачканиот штекер овозможува нов лубрикант да ги исфрли загадувачите од склопот, намалувајќи ја корозијата и абењето. Патентираниот дизајн на покривната плоча овозможува построги толеранции наспроти традиционалните дизајни за поиздржлив дел. Одговара Изберете : 2001-2006 БМВ 325 2003-2005,2007-2008 Бмв З4 2001-2006 БМВ 330 1999-2000 БМВ 323 2006 БМВ М 1999-2000 бмв 328 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Карактеристики на понудата

Слични понуди