• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Брантфорд 5-парче Кралицата Панел Спална Соба Во Собата Барел Даб

Брантфорд 5-парче Кралицата Панел Спална Соба Во Собата Барел Даб

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Дизајниран со рустикален шарм во првите редови, овој прекрасен комплет од пет парчиња е прекрасна надградба на спалната соба. Секое парче може да се пофали со дизајн без важничене СО 3д фурнир за хартија за дополнителна заштита. Парчињата на куќиштето се опремени со фиоки за лизгање за дарежлив простор за складирање. Креветот има хоризонтален дизајн на облоги за дополнително малку рустикален. Овој рустикален комплет за спални соби доаѓа со кревет, ноќна маса, комода, огледало и гради за заеднички личен простор. Комплетот вклучува : Еден (1) кревет, еден (1) ноќна маса, еден (1) комода, еден (1) огледало и еден (1) граден кош. Направено со избран 3д фурнир од хартија во даб од буре за кој е лесен за нега. Изберете од нашиот панел кревет или кревет за складирање. Усовршена со темна бронзена мат рачка за влечење. Вклучени Во Барел Даб и Крајбрежје бела завршница. Ексклузивно За Подметнување.


Карактеристики на понудата

Слични понуди