• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Да4сите килограми Гумени Обложени Тој Гира, Еден

Да4сите килограми Гумени Обложени Тој Гира, Еден

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Забелешка : гумената Шестоаголна Гира обично доаѓа со мирис на гума на почетокот, но брзо ќе исчезне со текот на времето. Разновиден тренинг : Одличен за употреба во која било фитнес класа или програма за тонирање и вајање на рацете, рамената и грбот, вклучително и кардио за поголем интензитет. 10 Фунти едно цврсто јадро од леано железо : Конструирано од висококвалитетно јадро од цврсто леано железо за да додаде поголема издржливост и стабилност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди