• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Викерман 7.5 '55 Бостон Фрејзер Ела Вештачка Елка, Топла Бела ДУРА-ОСВЕТЛЕНА ЛЕД Светла

Викерман 7.5 '55 Бостон Фрејзер Ела Вештачка Елка, Топла Бела ДУРА-ОСВЕТЛЕНА ЛЕД Светла

 
DEN 7268.96

Количина на стоки
Достапно

Викерман 7.5 'x 55" Бостон Фрејзер Ела Вештачки Елка со 950 Топло Бело dura-lit® LED МИНИ Светла, и 2390 Pe/Пвц Совети. Вклучете го ова прекрасно дрво во вашиот простор, доаѓа претходно осветлено Со Топли бели италијански LED Мини Светла осветлени од Дура, се одликува со мешавина од богат зелен пвц и врвови за јп на метални гранки со шарки, вклучен е удобен Прекинувач За Вклучување/Исклучување И држач за метални дрвја. Викерман 7.5 'х 55" Бостон Фрејзер Ела Вештачка Елка, Топла Бела ДУРА-осветлена ЛЕД Светла.


Карактеристики на понудата

Слични понуди