• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колекцијата За Декор На Домот Ступел Крајбрежна Вечерна Плажа Фотографија Со Бранови Со Предимензионирани Рамки На Гикли Текстурирана Уметност, 1. 20

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Крајбрежна Вечерна Плажа Фотографија Со Бранови Со Предимензионирани Рамки На Гикли Текстурирана

 
DEN 513.92

Количина на стоки
Достапно

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Спремен за бесење. Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи врамени. Преголемата Рамка Од Абонос Со Дебелина Од 1,5 Инчи Дава Инстант Димензија На Предметот. Акрилната Текстурирана Завршница Дава Рачно Изработено Чувство. Дизајн На Елизабет Еркхарт.


Карактеристики на понудата

Слични понуди