• Најдобра цена
  • Неодамнешно
- ПРО Издувни Цевки Заптивка

- ПРО Издувни Цевки Заптивка

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Дизајниран за опкружување за поправка на запечатување. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Потврдено за вклопување, форма и функција. Одговара Изберете : 1981-1985 MAZDA RX7 R Цил 1.1 L и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди