• Најдобра цена
  • Неодамнешно
8-Комплет За Заптивање На Инјекторот За Гориво

8-Комплет За Заптивање На Инјекторот За Гориво

 
DEN 4255.84

Количина на стоки
Достапно

КОМПЛЕТОТ за заптивки ЗА инјектирање гориво gb изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме комплет за заптивки за инјектирање гориво за речиси секој автомобил на патот денес. КОМПЛЕТ за заптивки за инјектори за гориво GB се достапни за употреба на пат и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. МК 8-025 Гориво Инјектор Печат Комплет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди