• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тајниот Живот На Домашните Миленици Фланелни Пижами, Сет

Тајниот Живот На Домашните Миленици Фланелни Пижами, Сет

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Таа ќе го срце Овој Таен Живот на миленичиња пј сет со Макс И Гиџет кои ја покажуваат љубовта. Вклучува дводелна облека. Врв : вратот На Екипажот; долги ракави; детали за печатење. Панталони : Меко плетено за удобност; еластичен струк. Отпорен на пламен. ● Универзални Студија, Сите Права Се Задржани. 100% Полиестер. Машина за перење. Произведено Во Камбоџа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди