• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Џеј Срце Дизајни Стерлинг Сребро Вистински Швајцарски Сини Топаз И Создаде Бел Сафир Приврзок со 18 Синџир

Џеј Срце Дизајни Стерлинг Сребро Вистински Швајцарски Сини Топаз И Создаде Бел Сафир Приврзок со 18 Синџир

 
DEN 668.80

Количина на стоки
Достапно

925 Стерлинг Сребрена Вистинска Швајцарска Сина Топаз И Создаде Приврзок Од Бел Сафир со 18" Синџир ДИЗАЈНИРАН ОД СРЦЕ - горди сме ШТО го изработуваме нашиот 925 Сребрен Вистински Швајцарски Син Топаз И Создадовме Приврзок Од Бел Сафир со Синџир од 18 инчи, кој е сложено дизајниран со око и кон модата и кон општествената одговорност. Секое парче е свое уметничко дело, излеано во благороден метал од мајстори златари кои поминале децении усовршувајќи го својот занает. Нашиот личен допир од концепт до завршување ги прави нашите елегантни силуети совршен начин да додадете допир на луксуз на вашиот индивидуален израз. СТИЛСКИ И СЕНТИМЕНТАЛЕН - подарете и подарок што ќе и помогне да ги задржи спомените за некој посебен близок до нејзиното срце! Купете со доверба бидејќи сите наши производи се изработени од хипоалергично 925 сребро или злато кое е без никел и безбедно за чувствителна кожа. Сигурни сме дека ќе ви се допадне купувањето, така што секое парче е покриено со 30-дневна 100% Гаранција За Вкупна Среќа За Враќање На Парите. Ако не сте целосно задоволни од која било причина, само контактирајте со нас и ние ќе го направиме тоа веднаш. СОВРШЕН ПОДАРОК - ова парче доаѓа во кутија за подароци, подготвена да даде за секоја посебна пригода. Тоа е значаен подарок за роденден, годишнина, Денот на Мајката, Денот на Вљубените или кој било празник или пресвртница што сакате да ја прославите. Секој од нашите прекрасно изработени дизајни прави љубовна идеја за подарок за секоја важна дама во вашиот живот : вашата сопруга, девојка, мајка, сестра, ќерка, баба – дури и себе.


Карактеристики на понудата

Слични понуди