• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Затоплувачи На Свеќи Итн. Рачно Разнесено Стакло Осветлување Мирис Потопло, Црн Обсидијан

Затоплувачи На Свеќи Итн. Рачно Разнесено Стакло Осветлување Мирис Потопло, Црн Обсидијан

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Затоплувачи на мириси за осветлување, нашата најпродавана колекција, носат стилизиран допир и топол сјај додека ослободуваат мирис од миризливи топења и курви од восок. Дизајните имаат низа стилови и цена за секој буџет. Материјалите се движат од рачно фалсификувано стакло, метални завршетоци и класична керамика и порцелан. Вклучена Е Сијалица За Затоплување НП3. ДИЗАЈН : Мермерни бели вител течат низ црно рачно разнесено стакло за нежно да го истакнат сјајот на Осветлувањето На Обсидијанот. КАРАКТЕРИСТИКИ : нашиот класичен мирис со целосна големина има отстранлив сад за лесно менување на восок и сијалица. УПОТРЕБА : Загрева мирис топи и курви. Ролери прекинувач за лесно вклучување/исклучување е на кабелот. Кабелот е долг 3 стапки. Сијалицата за затоплување НП5 (вклучена) може да се смени кога сијалицата ќе се истроши. СПЕЦИФИКАЦИИ : Вкупните димензии се 4,67"x4, 67 " x6, 36". Приклучете директно во штекерот. 120В, 60хз, 25В. Препорачана употреба со Нашите Затоплувачи На Свеќи Итн восокот се топи. Нашиот мирис се топи има класични мириси, мириси на ароматерапија и мириси што го елиминираат мирисот. Имаме и линија на занаетчиски топења кои рачно се истураат. Целиот наш восок се истура во САД и е направен од соја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди