• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лили Шеќер?N Крем Омбре Предиво, Мод Омбре

Лили Шеќер?N Крем Омбре Предиво, Мод Омбре

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Крем Памучно Предиво Од Крин Шеќер Е природно, 100% ПАМУЧНО предиво одгледувано во САД. Совршен избор за вашите потреби за плетење и капчиња за украсување на домот. Кремот Од Лили Шеќер Е разноврсно предиво со најголема тежина, тоа?е одлично за мали проекти како крпи за садови и држачи за садови, за домашни украси како авганистанци! Достапно во широк спектар на нијанси, вклучувајќи неутрални, светли и пастели. Погодно машина за перење и сушење за лесна нега. Содржина : 100% памук. Големина на топката-Цврсти Материи : 71гр / 2,5 мл, 109 метри / 120 јарди, Омбрес : 57гр / 2 мл, 86 метри / 95 јарди. Грижа : Машинско перење и сушење. Мерач : 4 - Средно-Најлошо. Користете за : Плетете И капчиња домашен и кујнски декор, играчки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди