• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мики Маус Пливаат Ковчези

Мики Маус Пливаат Ковчези

 
DEN 479.68

Количина на стоки
Достапно

Чувајте го вашето малечко удобно на плажа или покрај базен во багажникот за пливање на ова преслатко дете момчиња инспириран од Мики Маус. Изработени од 100% полиестер, овие ШОРЦЕВИ за заштита од сонце UPF 50+ помагаат да се заштити од абразија и изгореници од сонце поради прекумерно изложување на сонце. Делумниот еластичен појас обезбедува цврсто и сигурно вклопување, додека облогата на корпата обезбедува непречено чувство на неговата кожа. Со мики Маус, класичен шарени шема заедно со "М28" и целото тело мики графички овој официјално лиценциран мики багажникот за пливање е забавен и функционален додаток на неговата гардероба за костими за капење.  100% Полиестер. Багажникот. Лесен. "М28" графички на предната страна. Мики Маус графички на предната страна. Кошница мрежа лагер. Вештачка мува. Официјално Лиценциран Дизни Производ. УПФ 50+ Заштита Од Сонце.


Карактеристики на понудата

Слични понуди