• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вкупно Перформанси Tlp727i Зелена Слонова Коска Килим

Вкупно Перформанси Tlp727i Зелена Слонова Коска Килим

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Safavieh Вкупно Перформанси TLP727 I Зелена / Слонова Коска Килим Топли земјени тонови се преведени во чисти, модерни, рачно закачени дизајни во Вкупната Колекција На Перформанси на SAFAVIEH. Додадете дополнителна мерка за разлика во фоајето, спалната соба, дневната соба или трпезаријата, бидејќи овие килими се достапни во асортиман на големини за да се поттикне мешање и совпаѓање. Килимот има приближна дебелина од 0,25 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е 0,25-0,5 инчи. Преоден Стил. Шик Ориентална Шема.


Карактеристики на понудата

Слични понуди