• Најдобра цена
  • Неодамнешно
V ЛАПТОП НОСЕЊЕ СЛУЧАИ-CCV21-9N

V ЛАПТОП НОСЕЊЕ СЛУЧАИ-CCV21-9N

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

16ВО 15.6 ВО 15.4 ВО КУЌИШТЕ ЗА ЛАПТОП. ВАНТАЖА 2 Клучни Карактеристики И Придобивки За НОСЕЊЕ НА ПРЕДНИОТ ТОВАР : Посветен добро обложен оддел за Лаптоп со заштита од велкро ремен. Амортизирана рачка што апсорбира влага. Преграда со патент за паметен телефон, пенкала, клучеви и визит-картички. Отпорен на временски услови, издржлив материјал. Количка рачка помине преку ремен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди