• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Валор Фитнес Сб-Слем Топка 15лбс

Валор Фитнес Сб-Слем Топка 15лбс

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Храброста Фитнес Сб Слем Топката е совршена ако сакате да додадете малку кардио на тренингот за сила додека ослободувате стрес или вишок енергија. Земете ја топката со двете раце како да зафаќате кошарка, подигнете ја над главата и треснете ја на земја. Оттука и името " Слем Топка". Топката нема да отскокнува како кошарка, но треба да одржува тркалезна форма за време на употребата. Може да се користи и за функционални вежби за обука и вкрстена обука. Густиот ѕид е дизајниран да спречи испуштање и оштетување при треснување на топката на земја. Слем Топката има текстурирана површина и цврста, тркалезна форма за да обезбеди подобар стисок и да спречи лизгање. Различни вредности на тежина доаѓаат во различни големини со големи, бели обоени вредности на тежина за да овозможат лесна идентификација за време на брзи тренинзи. Различни тежини вклучуваат 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 лб. 1-годишна гаранција при нормална употреба.Се препорачува 3 килограми воздушен притисок (ПСИ). Проверете повремено и пополнете соодветно.Карактеристики и Придобивки : .


Карактеристики на понудата

Слични понуди