• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Аведа Боја Зачува Зајакнување Третман 4.2 мл 125мл

Аведа Боја Зачува Зајакнување Третман 4.2 мл 125мл

 
DEN 1568.32

Количина на стоки
Достапно

Аведа Боја Зачува Зајакнување Третман 4.2 мл/125мл Аведа Боја Зачувување Третманот За Зајакнување е формула со масла од сончоглед и макадамија орев помага за длабоко негување и зајакнување на косата третирана во боја.??? Дизајн Куќа : Аведа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди