• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бел Заграда Заден Монтиран Велосипед Удар Штанд

Бел Заграда Заден Монтиран Велосипед Удар Штанд

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Држачот за ѕвонче 500 заден држач за удар одговара на велосипеди со тркала од 20" до 29" и се одликува со голема најлонска нога за стабилност. Држачот за удар е компатибилен со држачи за диск сопирачки и многу велосипеди со целосна суспензија. Bell Bracer 500 Заден Монтиран Држач За Велосипеди : Одговара на велосипеди со тркала од 20" до 29". Голема најлонска нога за стабилност. Компатибилен со држачи за диск сопирачки. Компатибилен со многу велосипеди со целосна суспензија. ВЕ МОЛИМЕ ПОСЕТЕТЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди