• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Сатен И Полиран в Сребрен Центар Инкрустиран Прстен

Нерѓосувачки Челик Сатен И Полиран в Сребрен Центар Инкрустиран Прстен

 
DEN 608.00

Количина на стоки
Достапно

Донесете привлечен шарм на вашиот изглед со оваа лента од нерѓосувачки челик. Овој машки бенд има стерлинг сребрена инкрустирана шема во центарот ледена со брилијантни четкани завршни рабови за атрактивна привлечност. Оваа лента од 7 мм е достапна во големина на прст 13.Метална Тежина : 7,77 Грама Накит Тип : Моден Стил : Свадбена Лента Накит Завршница : Четкан Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бел Материјал : Сребрена Ширина на Лентата : 7ммринг Големина : 13 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Ширина : 7мм сатенска Сребрена влошка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди