• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кансон XL Mi Медиа Рампа, 14in 17in Листови Рампа

Кансон XL Mi Медиа Рампа, 14in 17in Листови Рампа

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа мешана медиумска подлога комбинира перформанси со вредност, идеална за студенти, почетници и уметници кои се свесни за цените. Микро-перфорираните листови со голема тежина имаат голема големина, што ја прави оваа подлога фантастична опција за акварел, акрилик и суви медиуми. Преклопете, 98 килограми. Без киселина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди