• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Максхаул Тешки Скала Решетката

Максхаул Тешки Скала Решетката

 
DEN 1919.84

Количина на стоки
Достапно

Ако треба да ја носите вашата опрема од место до место, потребна ви е Оваа Решетка За Тешки Скали Максхаул. Има максимална носивост од 250 килограми за да може да се справи со голем товар. Рацете се прилагодуваат од 19 "на 34" за да држат скали со неколку големини. Остатокот од креветот на вашиот камион останува широко отворен за да можете да навртувате или чувате друга опрема. Решетката За Скали Максхаул има облога во прав за исклучителна издржливост. Се завртува во шината и креветот за да обезбеди стабилно оптоварување. Овој функционален додаток не носи само скали, решетката за скали за товар е практична и за влечење граѓа, цевки, арматура, спортска опрема и други долги материјали. Максхаул Тешка Решетка за Скали идеален носач за скали, граѓа, цевки, арматура, спортска опрема и други долги материјали. Рацете се прилагодуваат од 19" на 34 " за да ги држат повеќето скали. Решетката за Скали максхаул го одржува вашиот кревет за камиони широко отворен за опрема за влечење. Завршна облога во прав за максимална издржливост. Завртки во шината и креветот за максимална стабилност (потребно е дупчење).


Карактеристики на понудата

Слични понуди