• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Џон Дир Животински Звуци Хејрид Предучилишна Појавување И Музички Трактор Играчка

Џон Дир Животински Звуци Хејрид Предучилишна Појавување И Музички Трактор Играчка

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Звуците На Животните Џон Дир Хејрид е преполн со земјоделство забава за најмалите! Овој комплет играчки од шест парчиња вклучува трактор со склекови со поврзани вагони, земјоделец и четири фармерски животни : коњ, крава, свиња и овци. Усогласете го секое животно со сликата во вагонот и притиснете надолу за да научите животински звуци. Кога децата ќе го притиснат фармерот, ќе слушнат "Стариот Мекдоналд Имаше Фарма"! Тие дури можат да ги додадат звуците на животното во песната со притискање надолу додека свири. Звуците На Животните Хејрид учи препознавање и звуци на животните додека ги охрабрува соодветните вештини и забавата сите во едно. Вклучува 3 ААА батерии за забавата да започне веднаш! Притисни заедно трактор со земјоделец и вагони со 4 отстранлив фарма животински играчки. Притиснете го фармерот за да ја играте "Стариот Мекдоналд Имаше Фарма". Усогласете го секое животно со нивниот простор и потоа притиснете за да ги слушнете нивните звуци. Вклучени 3 ААА батерии за забавата да започне веднаш. Официјално Лиценциран Џон Дир Производ. Фарма играчка забава за 12 месеци и нагоре.


Карактеристики на понудата

Слични понуди