• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Само Мојата Големина Од Ханес Краток Ракав V-Вратот Женски Графички Маичка Со Разгорени Страни - € Симетрични Поставени Мотив-Големина-2XL - Боја-Бела

Само Мојата Големина Од Ханес Краток Ракав V-Вратот Женски Графички Маичка Со Разгорени Страни - € Симетрични Поставени Мотив-Големина-2XL

 
DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно

Само Мојата Големина Од Страна На Ханес Краток Ракав V-Вратот Женски Графички Маица Со Ширре Странично Symetrical Поставени Мотив-Големина-2 XL-Боја-Бела JMS Од Ханес Краток Ракав V-Вратот Графички Маица Со Странични Ширинг Slub-текстура три-мешавина ткаенина се чувствува прекрасно мека и лесна. (Сите бои се 44% вискоза/30% полиестер/26% памук.). Нежно избришаните страни додаваат ласкава дефиниција на обликот. Вратот на грбот со лента од ткаенина се спротивставува на откинување и истегнување. Хип-крие подолга должина. Целата удобност На Мојата Големина Од Ханес со нашата позната јака без ознаки.< li>машина измијте ладно со слични бои; отстранете веднаш. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.


Карактеристики на понудата

Слични понуди