• Најдобра цена
  • Неодамнешно
БРАТУЧЕД САМ Рустикален Штала Кафеава Дрвена Вгнездена Послужавник, Во Повеќе Големини

БРАТУЧЕД САМ Рустикален Штала Кафеава Дрвена Вгнездена Послужавник, Во Повеќе Големини

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Братучед САМ Рустикален Послужавник Вгнезден Во Барнвуд Поставен Во Кафеава Завршница вклучува 3 послужавници со различна големина. Голем : Среден : Мал : . Тие можат да се користат за сервирање, декоративни цели или уметност и занаети. Овој функционален сет за послужавник вклучува три фиоки со различна големина. Рачките се направени од јаже со антички изглед, давајќи му на комплетот чувство на стареење. Овој сет е одличен за организирање забави или за организирање уметнички и занаетчиски материјали. 3 Парче Рустикален Штала Вгнездени Послужавник Во Собата. Барнвуд Браун Заврши. Издржлива дрвена конструкција со стари рачки на јаже. Одговара на многу стилови на декор. Одлично за забави и служење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди