• Најдобра цена
  • Неодамнешно
С. Поло Асн. Копче за долги ракави за мажи надолу

С. Поло Асн. Копче за долги ракави за мажи надолу

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Задебелена карирана со бои инспирирани од есен, ова разноврсно копче надолу со кошула со фармерки за полирана, современа завршница. Моделот е април. 6'1 "Носење големина M. копче надолу со кошула со јака од точка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди