• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црвена Кап® Машка Памучна Работна Кошула Отпорна На Брчки Со Долги Ракави

Црвена Кап® Машка Памучна Работна Кошула Отпорна На Брчки Со Долги Ракави

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

Закопчајте и одете на работа во оваа памучна работна кошула отпорна на брчки. Не е потребно пеглање за професионален изглед во оваа удобна кошула која е дизајнирана да остане без набори. Неговото вклопување ќе биде во вистинска големина, така што без никаков напор, секогаш ќе изгледате професионално без разлика на времето од денот. Комплетно со два џебови во стилот на шестоаголник што го затворија копчето и штанд со молив. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделен дводелен јарем. Полиестер и поликор нишка на главните рабови. Индустриски перење пријателски.


Карактеристики на понудата

Слични понуди