• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Airplus Holiday Aloe Infused Spa Crew чорапи, Pinkубов со розова мачка, женски медиум, 5-10

Airplus Holiday Aloe Infused Spa Crew чорапи, Pinkубов со розова мачка, женски медиум, 5-10

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Airplus Holiday Aloe Infused Spa Crew чорапи, розова мачка loveубов, женски медиум 1 пар, се вклопува со големина 5-10. Чекор во здружение кога ќе ги повлечете нашите чорапи со екипаж на авионите. Нанесени со алое, овие чорапи ќе ги задржат нозете топли и удобни во текот на целиот ден. Забавни, трендовски бои и обрасци во пријатни предива за мекост и удобно чувство. Спакувано за надавање. Мекост-инфузија на алое. Плишот и пријатното предиво обезбедува крајна мекост и удобно чувство. Мулти намена, користете како чорап или лизгал. Над покривање на глуждот. Забавни, трендовски бои и обрасци. Спакувано за надавање. Одговара на женски американски чевли со големина 5-10.


Карактеристики на понудата

Слични понуди