• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лос Анџелес Клиперс Нба Играч Џерси-К ЛЕОНАРД

Лос Анџелес Клиперс Нба Играч Џерси-К ЛЕОНАРД

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Еве уште еден задолжителен Дрес За Машки Играч на Нба Нба. Тоа е совршен Дрес На Љубителите На Спортот за да навивате за вашиот омилен Тим На Денот На Играта или кој било ден кога сакате да ја покажете својата љубов кон Кошарката. Овој реплика кошарка дрес дизајн вклучуваат Нба Официјална Ознака, Топлина запечатени графика кои покажуваат Име И Број На Случај Плеер, V-вратот, без ракави. Машки големини С-3ХЛ. овие Дресови се изработени од 100% Полиестер кои ве одржуваат удобно со голема слобода на движење и може да се носат во секаков вид активност. Официјално лиценциран ОД НБА. Увезени. Земја на Потекло - Бангладеш. Официјално лиценциран. Машка Реплика Дрес. В-вратот. Без ракави. Големини С-3ХЛ. Материјал : 100% Полиестер. Топлина запечатени графика. Бренд : Фанатици Брендирани. Машинско перење со облека внатре кон надвор, исушете се ниско.


Карактеристики на понудата

Слични понуди