• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Новородно момче за момче, панталони и патики, сет на облека

Новородно момче за момче, панталони и патики, сет на облека

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Овој патка патка гуска од гуска од 3 парчиња сет е суштински додаток на гардеробата за лежење на вашето дете. Доаѓа со 3 парчиња; Вклучувајќи : каросерија, модни печатени панталони и чевли за појавување. Тие доаѓаат во најразлични бои и отпечатоци, и кај момче и девојче; Со меко памучно чувство на рака и се мијат машина. Патка патка гуска нуди широк избор на стилови (и за момче и за девојче) за сите потреби на вашето дете. Патка патка гуска момчиња играчка облека и спортска облека, 3 парчиња пантолони со чевли со памук. Комплетна облека. Чевли за појавување. Одличен подарок. Multi PC сет. Машина за перење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди