• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мебел на Америка Танмер Индустриска крајна маса, сиво миење и црна песок

Мебел на Америка Танмер Индустриска крајна маса, сиво миење и црна песок

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Дизајн на пресек на основата привлекува внимание на целокупното елегантно модерно чувство што се рефлектира во стилизирањето на оваа крајна табела со два тона. Мешајќи индустриска со современа, оваа уникатна табела има ладно сиво миење на миењето, со видливо жито од природно дрво и централна фиока што се отвора и се затвора на мазни метални плочки. Совршен контраст ја истакнува отворената геометриска метална база со црна боја на песок што нуди интригантна визуелна вибрација. Мебел на Америка Танмер Индустриска крајна табела, сиво миење и црна песок вклучува : една (1) крајна табела. Стил : Индустриски. Заврши : сиво миење, црно песок. Материјали : дрво, метал. Пресекувајќи ја металната основа. Врвот на табелата со жито од дрво од дрво. Една централна фиока. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : Севкупни димензии : 23,5 "W x 23,5" D x 22 "H. Тежина Капацитет : 30 lbs. Тежина на производот : 46 фунти. Кликнете овде за да ја видите продавницата за водичи за склопување - 571755742. За мебелот на Америка Мебелот на Америка е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Значи, така Прелистајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом.


Карактеристики на понудата

Слични понуди