• Најдобра цена
  • Неодамнешно
DesignArt 'Музика надвор од рамките' Модерни и современи куќички за покривање

DesignArt 'Музика надвор од рамките' Модерни и современи куќички за покривање

 
DEN 1999.84

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики. - Совпаѓајте со вашиот модерни и современи кревети со украсна wallидна уметност и фрлајте перници (продадени одделно) . Уживајте во заживување на спиењето во пријатните и свилени меки ткаенини кои се чувствуваат мазно и удобно Вашата кожа . - 2 крал Шамс : долг 20 инчи X 36 инчи долг. - Печатено со употреба на најубаво италијанско мастило со голема густина со остри, живописни бои на предната страна, со смрека бело на задниот дел . Елегантните и меките бои се трендовски и забавни за осветлување и ажурирање на вашата спална соба . Близнаци димензии : . - 2 стандардни шами : долга 16 инчи широк x 26 инчи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди