• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Џемпер на екипажот за жени

Џемпер на екипажот за жени

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Овој џемпер на екипажот на женски атлетиви за атлетиви од страна на БСП комбинира висок квалитет со удобност. Прекрасно дизајниран и лесен, овој џемпер со долги ракави супер мека снежна бела Шерпа има удобен екипаж. Лесно за носење, никогаш нема да сакате да го тргнете! Совршено за секојдневно атлетично, овој џемпер на Шерпа е одличен за теретана или домашно вежбање. Измешајте и совпаѓајте со која било од вашата омилена маица, култура на култури, хеланки, шорцеви, панталони или фармерки за прекрасен изглед. Направено од 100% полиестер. За чистење, машинско миење ладно. Да се ​​исуши, воздухот/спуштете го суво на тивок. Овој BSP Women's Plus Sherpa Crew Recete Pullover дефинитивно ќе ве задржи топло цел ден! Двостраното руно е направено од 100% полиестер и е супер мека и лесна. Совршено за училиште, работа, шопинг, патување или какво било дневно носење, можете да се мешате и да се совпаѓате со вашите омилени фармерки, хеланки или шорцеви. Комбинирајќи стил и удобност, овој пулвер со долги ракави Sherpa има привлечен вклопување на зглобот и половината за секогаш да обезбеди удобно вклопување. Лабавото вклопување го прави доволно пространа да носи слоеви под удобно. Лесен за носење и мек материјал, никогаш нема да сакате да го тргнете! Достапно во многу бои.


Карактеристики на понудата

Слични понуди