• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шик часовник - модел: ICE.CC.BRG.U.SS.15

Шик часовник - модел: ICE.CC.BRG.U.SS.15

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Chic Watch Watch- Watch- Model : Ice.cc.brg.u.s.15 - Боја : црна роза злато - малопродажна цена : 119,00 $ - Дијаметар на случај : 43мм - UPC : 4895164013906 - отпорен на вода - 10 ATM / 100 метри / 330 стапки - гаранција - 2 Година Меѓународна ограничена гаранција Chic Watch Watch - Model : Ice.cc.brg.u.s.15.


Карактеристики на понудата

Слични понуди