• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Филипс Соник Х Детска Електрична Четка За Заби

Филипс Соник Х Детска Електрична Четка За Заби

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Соничната технологија создава динамично дејство на течноста за да помогне темелно да ги исчисти честичките во и околу заградите.За Деца сонична електрична четка За заби На Полнење Филипс Соничаре За Деца Е електрична четка за заби за деца на возраст од 4 години и постари. Помогнете му на вашето дете да создаде здрави навики за орална нега за помалку од просечната цена за лекување на една празнина (Цена врз основа на националниот просек од 50 долари). 2 година гаранција. Овој апарат содржи Литиум-Јонски батерии на полнење, кои мора правилно да се рециклираат или отстранат. Sonicare за деца пријателски карактеристики помогне да се направи четкање забава и лесно за децата да се направи! Кидтимер : постепено се зголемува на 2 минути за да ги обучи децата да четкаат подолго.овој картон е направен од материјал што може да се рециклира. Тој нуди максимално отстранување на плаки, звучна технологија, прилагодливи налепници и едукативни алатки кои ќе помогнат да се направи правилно четкање забавно за цел живот. Апарат за лична хигиена 1т26 полнач, 100-240 В а. Звучната моќност ја максимизира секоја секунда. Децата се обидуваат да го четкаат најдоброто, нашата патентирана звучна технологија го прави останатото. Стабилизирано рачно парче за да помогне во нанесувањето паста за заби додека четката за заби лежи рамно на шалтерот. Супериорно четкање за здрави заби и непца. 8 супер кул дизајни внатре! Кејп не е вклучен. 75% поефикасно (на тешко достапни места) од рачните четки за заби за подобри прегледи-гарантирано или вашите пари назад! Со над 500 потези во секунда, моќта на звучно чистење помага да се компензираат техниките за развој бидејќи децата растат подобро при четкање. Користете 90 дена и ако не 100% задоволни, ќе ви дадеме целосна наплата., 50-60 Хз, 0,4-1,4 В. Режими со висока и ниска моќност за нежно, но ефективно чистење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди