• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Без граници на метежот на јуниорите на јуниорите

Без граници на метежот на јуниорите на јуниорите

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Нека сонцето во! Замазот на цевката од без граници го одржува вашиот изглед на топло време на точка. Носете го слоевит или соло за сензационален стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. опремена силуета. Стајлинг на пуловер. Без ракави. Сеопфатно смалување; peplum полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Замачкана цевка за јуниори од без граници.


Карактеристики на понудата

Слични понуди