• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Единствени поволни цени за женски сандали на глуждот, каиш со декорирање на декории, сандали со потпетици

Единствени поволни цени за женски сандали на глуждот, каиш со декорирање на декории, сандали со потпетици

 
DEN 575.84

Количина на стоки
Достапно

Овие блокирани високи потпетици во примарна боја и украсен декор, се еднакви делови шик, трендовски и удобни, што е одличен избор за освежување на секоја облека. Мора да биде одлично за забави, работа, датуми, свадби, коктели, ноќни клубови, мориња, патување или други специјални прилики. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Пети до пети - Висина на пета6 - - 9 3 1/37 9 1/4 3 1/38 9 5/8 3 1/39 - 10 - 3 1/310 - 10 1/4 - 3 1/311 - 10 5 /8 - 3 1/3 Единствени поволни цени за женски сандали на глуждот на глуждот Скалопирана декор, бурни потпетици Сандали Вампи : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Лента за глуждот. Зачуден декор. Отворен пети. Чунки пета сандали. Висина на пета : 3 1/3 инчи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди