• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Без граници на јуниорите LRG BLKCOM NB Halter W чипка јарем

Без граници на јуниорите LRG BLKCOM NB Halter W чипка јарем

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Комбинацијата на гранични отпечатоци и капчиња за капчиња го прават ова без граници за зачувување на јаки од чипка со клуч со грб со v-точка полите, единствениот боемски врв што ви треба ова лето. Тело : 100% поли печатен дрес. Чипка : 76% памук, 24% најлон. Чипка предно јарем. Трим на капчиња. Клучна дупка назад. V-точка полите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди