• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Полка крофни Лист Поставени Од Афион И Фриц

Полка крофни Лист Поставени Од Афион И Фриц

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Облечете ја секоја соба со прекрасен шарм на овие нови комплети чаршафи Од Афион И Фриц. Направен од пријатно ткаење од памук, овој комплет има целосно еластичен вграден лист и доаѓа во импресивно разноврсна разновидност на бои, отпечатоци и дезени дизајнирани да се координираат со кој било стил. Комплетот со Двојни Листови вклучува : еден двоен рамен лист (96"L X 66"W), еден близнак вграден лист (75"L X 39"W) и една навлака за перница (20"L X 30"W), Комплетен Лист вклучува : еден полн рамен лист (96"L X 81"W), еден полн вграден лист (75"L X 54"W) и две стандардни навлаки за перници (20"l X 30"W), комплетот на кралицата вклучува : Еден Рамен Лист На кралицата (102"l x 90"w), Еден Лист Опремен Со Кралица (80"l x 60"w) И Две Стандардни Навлаки За Перници (20"L x 30"w), кралскиот лист вклучува : Еден Крал Рамен Лист (102"l x 108"W), Еден Царски Вграден лист (80"l x 78"в) И Две Кралски навлаки за перници (20"л х 40"В). 200 Конец Брои памук перкале Печатени Лист Во собата. Целосно Еластичен Лист Во Собата. БЛИЗНАК И Близнак XL лист одговара душеци До 13" Длабоко. Целосно се вклопува душеци До 14" Длабоко. Кралицата одговара на душеци До 15" Длабоко. Машина за перење за лесна нега.


Карактеристики на понудата

Слични понуди